Spoznajte nás!

Keď ľudia pochopia ako peniaze fungujú, zmení to ich pohľad na život, zarábanie, vzťahy a možnosti. Príďte si vypočuť život obohacujúcu prednášku, aby vás peniaze nestresovali a mohli ste tak mať dobré vzťahy a viac tokov príjmov.

4 mega prínosné
video záznamy

Každé sedenie Vám dá hodnotné informácie a návody ako postupovať a na čo sa sústrediť,
aby ste vyriešili 3 hlavné otázky, ktoré si ľudia kladú.

1. video: Celkové predstavenie poslania PEVONI - Aký je náš smer? O čo nám ide?
2. video: "Ako zarobiť peniaze? Biznis & Vodcovské stratégie"
3. video: "Ako ochrániť peniaze? Peniaze & Financie"
4. video: "Ako zhodnotiť peniaze? Investície a pasívne príjmy"

Stojí to za to 100%-nú koncentráciu!
Vytlačte si pracovný zošit a veľa prospechu!

Pre koho to je?

Je to pre ľudí, ktorí nie sú spokojní so svojou situáciou.

Chcú sa vyhnúť finančnému stresu. Chcú vytvoriť viac zdrojov príjmov. Uvedomujú si, že peniaze nie sú všetko, ale sú nevyhnutné.

Chcú zlepšiť vzťahy. Chcú niečo viac. Cítia, že v živote majú na viac.

Túžia pomáhať druhým.

PEVONI vedie

Peter Voštinár

Mojim cieľom je pomôcť 3-miliónom ľudí a tisíckam firiem zvýšiť ich príjmy, aby mali viac peňazí, skvalitniť ľudí, aby mali dobré vzťahy a cítili sa naplnene, pretože tak môžeme byť šťastnejší, zdravší a produktívnejší.

Srdečne vás všetkých pozývam na webinár a na začiatok možno našej spoločnej famóznej cesty. Uvidíme sa?

Brutálne Peťo! Vaša vízia spoločnosti je famózna. Držím palce a chcem byť súčasťou tohoto projektu a preberať tak stratégie, ktoré mňa a moje podnikanie posunú na ďalší level. Si veľký profesionál a človek. Ďakujem
Jozef ŠtrbákPodnikateľ
Peter, opravdu skvělý webinář. Je vidět, že jsi udělal kus práce. Nakopáváš lidi myslet jinak než je běžné, ukažuješ jim fígle od Granta Cardoneho. Líbí se mi, že vycházíš z jeho univerzita a předěláváš ji na slovenské prostředí. A super myšlenka hlavně je, že nabízíš doživotní přístup do své univerzity... Za sebe bych rozhodně všem doporučil, aby nezůstali jen u toho webináře a koupili si Tvůj balíček a nechávali se celoročně nakopávat těmi kratšími videi, které na ně čekají. DÍKY za to, co děláš.
Vláďa ValchařPodnikateľ
Naozaj veľmi povzbudzujúce. A tiež informačne prínosné pre život v prosperite. Zdalo sa to na pohľad jednoduché, ale je za tým vidieť množstvo hodín vytrvalej a obetavej práce. A samozrejme aj prežitú skúsenosť v prezentácii. Bola tam veľmi široká aj keď len základná ponuka, predstavenie dôležitej kapitoly v rámci predaja. Štruktúra obsahu bola postupne odhaľovaná.
Peter JančíkSales Representative
skvelé informácie, super.
Jaroslav AchimSales Representative
Ďakujem za dnešný webinár. Oslovili ste ma tým, že hovoríte rečou, ktorej rozumiem a preto ma to naštartovalo vrátiť sa z minulých skúseností v prepojení so súčasným myslením a potrieb. Určite mal Peter pravdu, keď povedal, že vytvoriť svoju značku chce čas a nevzdávať sa.
Bibiana HaziorováPodnikateľka
Skvelý webinár
Milan TkáčMajiteľ - Fin4You
Po prvom pozretí prezentácie PEVONI viem, že mi Peťa a jeho tím získal Boh v spravnom čase :)) veľmi sa teším na všetky stretnutia, ktoré spolu absolvujeme a čo spoločne dokážeme spraviť pre naše krásne Slovensko 🙂 držím palce v tom, čo robíte
Juraj ŠimkovičTím líder, PRONEA
Konečne niekto, kto sa na "kouča" nehrá. Skutočne chcú niečo pre ľudí urobiť. "We value people" tu nie je fráza.
Linda Solanskápodnikateľka
Na základe odporúčania môjho známeho F. Pauča som si pozrel webinár spoločnosti Pevoni. Tento webinár hodnotím kladne, obsahoval množstvo vecných informácií, triezvych názorov a veľmi príjemný vizuál. V prípade, že podnikáte, alebo sa chystáte podnikať vrelo odporúčam.
Ing. Michal SzaboMajiteľ Geo-group

Zadajte svoj e-mail a získajte záznamy.

Keď ľudia pochopia ako peniaze fungujú,
zmení to ich pohľad na život...